eminellernakliyat@gmail.com
hakkımızda

Emineller Taşımacılık Kimdir?

20 yılı aşkın tecrübelerimiz ile emineller nakliyat ailesi olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermek için kendimize yenilik katarak çalışmaktayız. Günümüzün teknolojilerini kullanarak tüm Taşıma - Depolama işlemlerini yapmaktayız. Bünyemize Asansörlü Taşıma hizmeti ve kiralama olarakta barındırmaktayız. Yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda evinizi emineller nakliyat olarak yanınızdayız.

ZEKİ AYZİT
FİRMA SAHİBİ

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Vizyonumuz

Şehirler arası nakliyat ve taşıma hizmetleri platformunda tanınan,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger nakliyat ve taşıma hizmet kurulusları tarafından örnek alınan hizmetleri müşterilerimize vermek için çabalıyoruz. Şehiriçi -şehirler arası hizmetlerde tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için çalışıyoruz.

diğer

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

24/7 DESTEK

Günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜVENLİ VE HIZLI KARGO

Güvenli ve hızlı şekilde kargonuzu teslim ediyoruz.

TÜM TÜRKİYE'DE HİZMET

Türkiye'nin her yerine taşımacılık hizmeti veriyoruz

İletişim

Bizimle İletişime Geçin

Hizmetlerimiz

Sizlere verdiğimiz Hizmetlerimiz

EVDEN EVE TAŞIMA İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALIN